Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Contrast

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Contrast fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Contrast satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

188.60₺

G2A

192.30₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 15, 2013
Geliştiren: Compulsion Games
Yayıncı: Focus Home Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Contrast Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: WINDOWS XP SP2/WINDOWS VISTA SP1/WINDOWS 7/WINDOWS 8
  • İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.3 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB VRAM, COMPATIBLE DIRECTX 9.0C AND SHADER MODEL 3.0, AMD RADEON X2600 XT/NVIDIA GEFORCE 7900 GTX
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DIRECTX 9 COMPATIBLE
  • İlave Notlar: The Original Soundtrack and the Programme (Artwork, Dev. Diary) will be placed in your CONTRAST folder in the Steam Directory: ...\Steam\SteamApps\common\Contrast\CONTRAST_Programme-OST
null

Contrast Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Contrast fiyatı:    188.6₺

Şu anki en ucuz Contrast fiyatı:    188.6₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Contrast İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Contrast - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Contrast Özeti

Kontrast, fantastik bir 3D dünya ile 2D'de bir göz açıp kapayıncaya kadar gizemli bir gölgeli evren arasında hareket edebileceğiniz bir bulmaca / platform oyunudur. Vaudeville ve Film Noir'in performans sanat dünyasından ilham alan bir rüya gibi ve gerçeküstü bir 1920'ler dünyasına geçin ve pürüzsüz ve boğucu bir caz ortamı ile çeşnelenmiştir.

Contrast İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Contrast fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Contrast satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!