Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Crimson Gray

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Crimson Gray fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Crimson Gray satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

145.31₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: July 15, 2017
Geliştiren: Sierra Lee
Yayıncı: Sierra Lee
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Crimson Gray Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: Pentium III 500mhz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Crimson Gray Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Crimson Gray fiyatı:    145.31₺

Şu anki en ucuz Crimson Gray fiyatı:    145.31₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Crimson Gray İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Crimson Gray - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Crimson Gray Özeti

John, şiddetli depresyondan muzdarip genç bir adam. Hayattaki amaç duygusunu kaybederken, dünyayı odaklanmamış gride görmeye başlar. Sadece tüm umutları kaybetmeye başladığında, John bir kızla tanışır. Çok özel bir kız.

Crimson Gray İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Crimson Gray fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Crimson Gray satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!