Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cube Escape Collection

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Cube Escape Collection fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Cube Escape Collection satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

7.03₺

G2A

112.31₺

Çıkış tarihi: Oct. 14, 2020
Geliştiren: Rusty Lake
Yayıncı: Rusty Lake
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺ 95.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺ 84.15₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 37.25₺

Cube Escape Collection Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or better
  • İşlemci: 2 GHz Intel i5 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X 9.0c compatible video card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Cube Escape Collection Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Cube Escape Collection fiyatı:    5.25₺

Şu anki en ucuz Cube Escape Collection fiyatı:    7.03₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Cube Escape Collection İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Cube Escape Collection - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Cube Escape Collection Özeti

Bu klasik tıklamalı macera antolojisinde, Dale ile Lauranın ve Karga Bey ve Baykuş Bey gibi diğer ünlü Rusty Lake karakterlerinin yolunu izleyeceksin. Seri flash oyun dönemi sona ererken varlığını sürdürebilmesi için bütünüyle güncellenecek, koruma altına alınacak ve paket haline getirilecek.

Cube Escape Collection İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Cube Escape Collection fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cube Escape Collection satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!