Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dark Grim Mariupolis

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dark Grim Mariupolis fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dark Grim Mariupolis satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

6.89₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: March 20, 2018
Geliştiren: Team Mariupolis
Yayıncı: Xitilon
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Dark Grim Mariupolis Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 Mb
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 35 MB kullanılabilir alan
null

Dark Grim Mariupolis Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dark Grim Mariupolis fiyatı:    6.89₺

Şu anki en ucuz Dark Grim Mariupolis fiyatı:    6.89₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dark Grim Mariupolis İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dark Grim Mariupolis - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dark Grim Mariupolis Özeti

Klasik bir macera oyunu, bir dünyada, Noir, Yunan mitolojisini, sihrini, tasavvuflarını, umutsuz bir şekilde Greko-Roma çağının çöküşü ve günlük rutinle boğuşan bir dünyada ayarlanan "Koyu Grim Mariupolis" tanıtımı. Kendinizi teşvik edin ve karanlığa adım atın ...

Dark Grim Mariupolis İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dark Grim Mariupolis fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dark Grim Mariupolis satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!