Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dead Bits

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dead Bits fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dead Bits satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.04₺

HRK

5.87₺

G2A

12.06₺

Çıkış tarihi: June 7, 2014
Geliştiren: Microblast Games
Yayıncı: Microblast Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Dead Bits Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 or compatible
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 240 (or better)
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Dead Bits Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dead Bits fiyatı:    1.04₺

Şu anki en ucuz Dead Bits fiyatı:    1.04₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Dead Bits İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dead Bits - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dead Bits Özeti

Quilly uzaylılar tarafından kaçırıldı, şimdi özgürlüğü için savaşmak zorunda! Silahlar, yarasalar ve inteligence ile küp uzaylıları yok et ... tuzakları ve daha fazlasını önleyin. Ölü bitler, Windows ve Mac için orijinal Dubstep film müziği olan birinci şahıs bir atıcıdır.

Dead Bits İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dead Bits fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dead Bits satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!