Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dead Dust

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dead Dust fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dead Dust satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

4.85₺

G2A

12.60₺

Steam

188.70₺

Çıkış tarihi: March 21, 2018
Geliştiren: HugePixel, Diedemor studio
Yayıncı: HugePixel
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Dead Dust Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3+ or higher
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 2.1 or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 21 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

Dead Dust Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dead Dust fiyatı:    4.85₺

Şu anki en ucuz Dead Dust fiyatı:    4.85₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dead Dust İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dead Dust - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dead Dust Özeti

The game "Dead Dust" take place in the Wild West saturated with cowboy romance, gunpower smell, endless prairies and crazy gunfights of course. The main character, a tireless bounty hunter with name Shlango receives a letter from an influential person, who have his own many Saloons over all Wild West.

Dead Dust İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dead Dust fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dead Dust satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!