Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DEADBOLT

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DEADBOLT fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DEADBOLT satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

256.31₺

HRK

319.59₺

Cdkeys

3850.87₺

Çıkış tarihi: March 14, 2016
Geliştiren: Hopoo Games
Yayıncı: Hopoo Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

DEADBOLT Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: 2.5 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X9.0c Compatible Card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 130 MB kullanılabilir alan
null

DEADBOLT Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DEADBOLT fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz DEADBOLT fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

DEADBOLT İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DEADBOLT - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DEADBOLT Özeti

Sürgü, son zamanlarda yaşayan ayaklanmayı durdurmak için Reaper'in kontrolünü ele geçirmenizi sağlayan son derece zorlu bir gizli aksiyon hibritidir.

DEADBOLT İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DEADBOLT fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DEADBOLT satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!