Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Deadly Days

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Deadly Days fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Deadly Days satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

5.12₺

HRK

12.67₺

G2A

16.16₺

Cdkeys

67.69₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2019
Geliştiren: Pixelsplit
Yayıncı: Assemble Entertainment
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Deadly Days Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: 2 GHz, 64bit
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Compatible with Shader Model 3, 512MB VRAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Deadly Days Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Deadly Days fiyatı:    5.12₺

Şu anki en ucuz Deadly Days fiyatı:    5.12₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Deadly Days İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Deadly Days - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Deadly Days Özeti

Ölümcül günler zombi kıyametinde benzersiz bir stratejik haydut litedir. Bir gruptan kurtulan grubu yönetin ve koruyun ve felaketi durdurmalarına yardımcı olun. Çok sayıda vahşi ve çılgın nesneyi, hatta Wilder ve Crazier kurtulanları, özel yetenekleri ve ölümcül silahları keşfedin ve kullanın.

Deadly Days İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Deadly Days fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Deadly Days satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!