Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Demon Hearts

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Demon Hearts fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Demon Hearts satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.00₺

G2A

35.76₺

Çıkış tarihi: Aug. 7, 2015
Geliştiren: Jon Harwood Games LLC
Yayıncı: Jon Harwood Games LLC
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Demon Hearts Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Pentium (R) Dual-Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel (R) 82945G Express Chipset Family
  • Ses Kartı: HDAUDIO
null

Demon Hearts Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Demon Hearts fiyatı:    8.0₺

Şu anki en ucuz Demon Hearts fiyatı:    8.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Demon Hearts İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Demon Hearts - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Demon Hearts Özeti

Demon Hearts, her oynadığınızda zafer için kan susamışını hissedecek 2D platform oyunudur! Birçok farklı şeytan, kötü kuvvetlere ve patronlara dayanırken, kanatlı ve tehlikeli derecede hızlı vampiress karını birçok zorlu siluet ortamından geçirin!

Demon Hearts İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Demon Hearts fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Demon Hearts satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!