Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DETOUR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DETOUR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DETOUR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.10₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: May 16, 2011
Geliştiren: Geoff Zag Keene
Yayıncı: Geoff 'Zag' Keene
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

DETOUR Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Sabit Disk Alanı: 160 MB
  • Ekran Kartı: DirectX 9 ve Shader Model 1.1 desteği. 512 MB gereklidir.
  • Ses: DirectX 9 Uyumlu Ses Kartı
null

DETOUR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DETOUR fiyatı:    23.1₺

Şu anki en ucuz DETOUR fiyatı:    23.1₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

DETOUR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DETOUR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DETOUR Özeti

Witlerinizi ve mekansal akıl yürütmenizi gerçek bir test. Detour, Sim Şehir Serilerinin karayolu oluşturma eğilimini, rekabetçi bir gerçek zamanlı strateji oyununun heyecanıyla birleştiriyor. Konvoyunuzun bu inanılmaz derecede bağımlılık başlığında varış noktasına ulaşması için bir yol oluşturun. Online çok oyunculu!

DETOUR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DETOUR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DETOUR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!