Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dominions 3: The Awakening

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dominions 3: The Awakening fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dominions 3: The Awakening satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

54.11₺

G2A

112.86₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 10, 2013
Geliştiren: Illwinter Game Design
Yayıncı: Illwinter Game Design
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Dominions 3: The Awakening Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL capable graphics card
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Dominions 3: The Awakening Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dominions 3: The Awakening fiyatı:    54.11₺

Şu anki en ucuz Dominions 3: The Awakening fiyatı:    54.11₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Dominions 3: The Awakening İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dominions 3: The Awakening - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dominions 3: The Awakening Özeti

Eski Tanrı dünyayı terk etti ve iddia edenler uyanıyor ve saklanıyor. Oyuna, gerçek yükseliş için gerçek yükseliş için rekabet edecek olan Pretender Tanrılarından birini tasarlayarak başlıyorsunuz. Tanrı'nın türü, sihirli bir şekilde güçlü bir kemer büyücüsünden eski bir Kraken'e veya insanların dua ettiği mistik bir monolit'e kadar değişebilir.

Dominions 3: The Awakening İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dominions 3: The Awakening fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dominions 3: The Awakening satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!