Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Drink 'Em

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Drink 'Em fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Drink 'Em satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 13, 2018
Geliştiren: Nikkihends Production
Yayıncı: Nikkihends Production
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Drink 'Em Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 2.0 GHZ
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 mb video belleği
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
null

Drink 'Em Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Drink 'Em fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Drink 'Em fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Drink 'Em İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Drink 'Em - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Drink 'Em Özeti

İlk içme video oyunu! Partiyi başlatmak için 8 kişiyi tut ve televizyonu topla. Birbirlerine karşı oynayın ya da bir grup mini oyuna katılın. Kaybedenler içki içmeye son! Daha önce hiç video oyunda görülmemiş özel içme oyunları oynayın. Bir sonraki partiye Drink EM ile başla!

Drink 'Em İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Drink 'Em fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Drink 'Em satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!