Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Dungeon of Zolthan

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Dungeon of Zolthan fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Dungeon of Zolthan satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.05₺

G2A

58.95₺

Çıkış tarihi: May 11, 2016
Geliştiren: Robert Alvarez
Yayıncı: New Reality Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Dungeon of Zolthan Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB Graphics
  • Depolama: 20 MB kullanılabilir alan
null

Dungeon of Zolthan Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Dungeon of Zolthan fiyatı:    1.05₺

Şu anki en ucuz Dungeon of Zolthan fiyatı:    1.05₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Dungeon of Zolthan İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Dungeon of Zolthan - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Dungeon of Zolthan Özeti

Zolthan'ın zindanı, hedefinizin Zolthan'ı yenmek için olduğu rahat, arcade tarzı bir Metroidvanya platformudur; Zindanın içinde yaşayan güçlü bir büyücü. Bir dizi powerups ve kendi zekâ ve guile kullanarak, karakterinizi Zolthans zindanı aracılığıyla yönlendirin!

Dungeon of Zolthan İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Dungeon of Zolthan fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Dungeon of Zolthan satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!