Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Echoes of Aetheria

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Echoes of Aetheria fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Echoes of Aetheria satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

45.42₺

Çıkış tarihi: Jan. 15, 2016
Geliştiren: Dancing Dragon Games
Yayıncı: Degica
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Echoes of Aetheria Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: 1ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Echoes of Aetheria Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Echoes of Aetheria fiyatı:    4.8₺

Şu anki en ucuz Echoes of Aetheria fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Echoes of Aetheria İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Echoes of Aetheria - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Echoes of Aetheria Özeti

İki millet nihayet, önemli bir kraliyet düğünüyle işaretlenmiş, barışı sağlıyor. Ama tıpkı bir öpücükle mühürlece, bir grup asker düğünü sabote ediyor ve gelini kaçırıyor! Kompozisyonun sırlarını ortaya çıkarırken Lucian, Ingrid ve Soha'nın hikayesini takip edin ve gerçek kötü adamları ortaya çıkarın!

Echoes of Aetheria İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Echoes of Aetheria fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Echoes of Aetheria satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!