Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

EDEN STAR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz EDEN STAR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup EDEN STAR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

31.00₺

Çıkış tarihi: Jan. 30, 2015
Geliştiren: Flix Interactive
Yayıncı: Flix Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

EDEN STAR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1.
  • İşlemci: Intel i5 CPU @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX @ 3.5GHz (8 CPUs)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 / or AMD equivalent
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 100% DirectX 10 compatible
  • İlave Notlar: Over time content, programming changes and feature updates may change the system requirements for this game. Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible. An internet connection may be required to access in future.
null

EDEN STAR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz EDEN STAR fiyatı:    31.0₺

Şu anki en ucuz EDEN STAR fiyatı:    31.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

EDEN STAR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

EDEN STAR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


EDEN STAR Özeti

Eden Star, benzersiz fizik tabanlı savaşı, yıkılabilir ortamları ve serbest form inşaatını, düşmanca bir uzaylı dünyanın keşfedilmesiyle harmanlayan hızlı tempolu bir Sci-Fi sağkalım oyunudur.

EDEN STAR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


EDEN STAR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak EDEN STAR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!