Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Edolie

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Edolie fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Edolie satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

20.92₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2014
Geliştiren: Eridani Games
Yayıncı: Degica
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Edolie Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: 1ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 98 MB kullanılabilir alan
null

Edolie Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Edolie fiyatı:    20.92₺

Şu anki en ucuz Edolie fiyatı:    20.92₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Edolie İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Edolie - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Edolie Özeti

In the world of Edolie, people are gathering to celebrate the coming of Harvest, the biggest event of the year. But for Willow, this is going to be a harvest unlike any other. Experience the world of Edolie as you and a group of new found friends discover its secrets!

Edolie İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Edolie fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Edolie satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!