Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Egyptian Senet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Egyptian Senet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Egyptian Senet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.20₺

G2A

15.93₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Aug. 21, 2015
Geliştiren: Ezzat Studios
Yayıncı: Ezzat Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Egyptian Senet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows 7
  • İşlemci: Intel® Core™ Duo 1.83GHz or faster processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 80 MB kullanılabilir alan
null

Egyptian Senet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Egyptian Senet fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz Egyptian Senet fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Egyptian Senet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Egyptian Senet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Egyptian Senet Özeti

Mısır Senet (Antik Mısır Oyunu). Anubis, senin Horusun Gözü Ra tarafından korunarak ahrette tanrılar İsis ve Osiris ile yeniden doğuşa erişmen için, seni Firavun Tutankhamun (Kral Tut) ya da Kraliçe Nefertari olarak görünmez bir muhalife karşı gizli bir mezarın içerisinde oynamaya çağırıyor.

Egyptian Senet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Egyptian Senet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Egyptian Senet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!