Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Elder Sign: Omens

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Elder Sign: Omens fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Elder Sign: Omens satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 31, 2011
Geliştiren: Fantasy Flight Publishing, Inc.
Yayıncı: Fantasy Flight Publishing, Inc.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Elder Sign: Omens Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® XP SP3
  • İşlemci: 1.5 Ghz Dual Core Processor
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2.0 Pixel Shader w/ 256 MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Elder Sign: Omens Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Elder Sign: Omens fiyatı:    179.7₺

Şu anki en ucuz Elder Sign: Omens fiyatı:    179.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Elder Sign: Omens İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Elder Sign: Omens - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Elder Sign: Omens Özeti

Elder Burcu: Omens, Fantasy Uçuş Oyunları tarafından popüler tahta oyununun dijital bir versiyonudur. Benzersiz araştırmacı bir ekip inşa edin ve tüm güçlü bir antik olanı dünyamızı istila etmek için mücadele edin! Antik olanı uzaklaştırmaya yardımcı olacak arcane yaşlı işaretleri için müzeleri, okyanusları, çölleri ve daha fazlasını keşfedin.

Elder Sign: Omens İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Elder Sign: Omens fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Elder Sign: Omens satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!