Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ELDERBORN

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ELDERBORN fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ELDERBORN satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

19.01₺

G2A

20.44₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 30, 2020
Geliştiren: Hyperstrange
Yayıncı: Hyperstrange
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

ELDERBORN Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core i5-7500
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780M
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

ELDERBORN Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ELDERBORN fiyatı:    19.01₺

Şu anki en ucuz ELDERBORN fiyatı:    19.01₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ELDERBORN İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ELDERBORN - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ELDERBORN Özeti

ELDERBORN, vahşi yakın dövüş ve souls-like/RYO karakter ilerlemesi içeren bir Metal Aksiyon Fantazi Slasher oyunudur. Efsanevi zamanlarda barbar kabileler, yeni ve karanlık bir mesihe ihtiyaç duyar. Oyuncu, ölüm şehrindeki kadim gizemleri açığa çıkaran acımasız bir katil olur ve kendi kaderini yaratır.

ELDERBORN İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ELDERBORN fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ELDERBORN satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!