Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Empty Horizons

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Empty Horizons fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Empty Horizons satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

19.49₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: July 19, 2016
Geliştiren: ebi-hime
Yayıncı: ebi-hime
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Empty Horizons Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win XP+
  • İşlemci: 1Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX® 9 Compatible Graphics Card
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 620 MB kullanılabilir alan
null

Empty Horizons Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Empty Horizons fiyatı:    19.49₺

Şu anki en ucuz Empty Horizons fiyatı:    19.49₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Empty Horizons İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Empty Horizons - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Empty Horizons Özeti

Following the sudden death of her father, Mireille Maiorano is sent to live with her uncle in France. Enter Lyon, a tactless, perverse Frenchman charged with escorting to Mireille to her new home. She hates him passionately, with everything she has... so why does he make her heart flutter?

Empty Horizons İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Empty Horizons fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Empty Horizons satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!