Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Evergarden

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Evergarden fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Evergarden satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

18.45₺

G2A

18.78₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 16, 2018
Geliştiren: Flippfly LLC
Yayıncı: Flippfly LLC
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Evergarden Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Evergarden Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Evergarden fiyatı:    18.45₺

Şu anki en ucuz Evergarden fiyatı:    18.45₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Evergarden İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Evergarden - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Evergarden Özeti

You have just arrived in a magical forest world with a hexagon board at its center, a mysterious creature nearby, and secrets lurking in the shadows. Why are you here, and what will you do next? A deceptively simple puzzle game, wrapped in a magical adventure.

Evergarden İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Evergarden fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Evergarden satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!