Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fighties

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fighties fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fighties satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: July 14, 2015
Geliştiren: Pillow Pig Games
Yayıncı: Pillow Pig Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Fighties Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer
  • İşlemci: 1.2 GHz processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 25 MB kullanılabilir alan
null

Fighties Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fighties fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Fighties fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fighties İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fighties - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fighties Özeti

Kavaralar hızlı tempolu 2D platformu avcıdır. Her biri kendi benzersiz oyun stiline sahip geniş bir dövüş seçeneğinden birini seçin. Hepsinin en güçlü kavgası olmak için rakiplerinizi yenmek.

Fighties İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fighties fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fighties satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!