Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fighting Fantasy Legends

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fighting Fantasy Legends fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fighting Fantasy Legends satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.50₺

G2A

34.45₺

Çıkış tarihi: July 27, 2017
Geliştiren: Nomad Games
Yayıncı: Nomad Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Fighting Fantasy Legends Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024x600 resolution
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: On board
null

Fighting Fantasy Legends Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fighting Fantasy Legends fiyatı:    13.5₺

Şu anki en ucuz Fighting Fantasy Legends fiyatı:    13.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Fighting Fantasy Legends İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fighting Fantasy Legends - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fighting Fantasy Legends Özeti

Create your own adventures in a dangerous land of monsters, treasures and traps. From renowned authors Steve Jackson and Ian Livingstone (co-founders of Games Workshop) and Nomad Games, Fighting Fantasy Legends is a role-playing card game set in the world of Fighting Fantasy.

Fighting Fantasy Legends İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fighting Fantasy Legends fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fighting Fantasy Legends satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!