Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Five Nights at Freddy's

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Five Nights at Freddy's fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Five Nights at Freddy's satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: Aug. 18, 2014
Geliştiren: Scott Cawthon
Yayıncı: Scott Cawthon
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Five Nights at Freddy's Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP,Vista,Windows7
  • İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon or equivalent
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Five Nights at Freddy's Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Five Nights at Freddy's fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Five Nights at Freddy's fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Five Nights at Freddy's İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Five Nights at Freddy's - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Five Nights at Freddy's Özeti

Freddy Fazbears Pizza'daki yeni yazlık işinize hoş geldiniz, çocuklar ve ebeveynlerin eğlence ve yemek için geldiği! Ana cazibe, elbette Freddy Fazbear; ve onun iki arkadaşı. Onlar animatronik robotlar, kalabalığı memnun etmek için programlanmıştır!

Five Nights at Freddy's İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Five Nights at Freddy's fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Five Nights at Freddy's satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!