Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Flute Master

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Flute Master fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Flute Master satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

Çıkış tarihi: June 16, 2016
Geliştiren: Classplash
Yayıncı: Classplash
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.66₺

Flute Master Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 onwards
  • İşlemci: Single core 1.6Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: You need a recorder (flute) and a microphone to play!
null

Flute Master Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Flute Master fiyatı:    25.0₺

Şu anki en ucuz Flute Master fiyatı:    25.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Flute Master İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Flute Master - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Flute Master Özeti

Learn how to play recorder step by step with music tracks specifically composed for music education! 🎶 The notes you play are detected over your computers microphone, so that you can help Cornelius the dragon protect his tower of strawberries from the greedy bats. 😉 Have fun!

Flute Master İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Flute Master fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Flute Master satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!