Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Freedom Planet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Freedom Planet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Freedom Planet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

130.78₺

Steam

482.68₺

Çıkış tarihi: July 22, 2014
Geliştiren: GalaxyTrail
Yayıncı: GalaxyTrail
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Freedom Planet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: Dual-Core 2.0 GHz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI Radeon X1300/NVidia GeForce 6600 GT or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX-Compatible Sound Card
  • İlave Notlar: We recommend trying the demo before purchasing to ensure that your system will run the game without errors.
null

Freedom Planet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Freedom Planet fiyatı:    130.78₺

Şu anki en ucuz Freedom Planet fiyatı:    130.78₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Freedom Planet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Freedom Planet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Freedom Planet Özeti

Kedilerin yeşil olduğu, motosikletlerin duvarları ve canavar kızların çoğunun büyük olduğu Duvarlar ve Canavar Kızlar Duvarlar ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları ve Canavar Kızlar Duvarları Duvarlar Özgürlük Gezegeni, Spunky Dragonoid'i ve arkadaşlarına yabancı bir saldırı gücüne karşı koyan bir Cartousy, savaş tabanlı bir platform macerasıdır.

Freedom Planet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Freedom Planet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Freedom Planet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!