Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gateways

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gateways fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gateways satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 13, 2012
Geliştiren: Smudged Cat Games Ltd
Yayıncı: Smudged Cat Games Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Gateways Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: XP
  • Processor: Dual Core 2.0 GHz
  • Memory: 256 MB RAM
  • Graphics: 128MB video RAM and at least Shader Model 3.0
  • DirectX®: 10
  • Hard Drive: 44 MB HD space
null

Gateways Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gateways fiyatı:    149.7₺

Şu anki en ucuz Gateways fiyatı:    149.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gateways İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gateways - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gateways Özeti

Yaratıcı zihin, shuggy'nin maceralarının arkasındaki heyecan verici bir retro tarz 2D platformu, rüya kurucu bir kazanan, 2012 kazanan ve oyun bilgilerine göre 2012'nin en iyi 50 oyunu geliyor. Ağ geçidi tabancalarını alın ve bu klasik platformda macerada gizemli bulmacalarla dolu büyük bir laboratuvarınızı keşfedin.

Gateways İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gateways fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gateways satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!