Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gloom

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gloom fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gloom satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

28.13₺

Çıkış tarihi: April 13, 2017
Geliştiren: Hunchback Studio
Yayıncı: Hunchback Studio
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Gloom Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 2 GHz processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Microsoft Xbox 360 Controller or Direct inputs compatible controller highly recommended
null

Gloom Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gloom fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Gloom fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gloom İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gloom - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gloom Özeti

Şiddetli amnezi tarafından etkilenen, sizin ortak rüyaya doğru sürüklenirsiniz. Necronomicon'un kayıp sayfaları için, bıraktığınız küçük bir amaç için yapışırken. Mad Dreamers, Korkunç Hafiflik ve Eldrch Brites ile karşı karşıya kaldılar, içinde karanlık uçurumlara çizilir.

Gloom İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gloom fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gloom satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!