Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Graveyard Keeper - Stranger Sins

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Graveyard Keeper - Stranger Sins fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Graveyard Keeper - Stranger Sins satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

8.05₺

Steam

9.25₺

HRK

37.32₺

Çıkış tarihi: Oct. 28, 2019
Geliştiren: Lazy Bear Games
Yayıncı: tinyBuild
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Graveyard Keeper - Stranger Sins Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel core i5, 1.5 GHz and up
  • Ekran Kartı: 1 Gb dedicated video card, shader model 3.0+
null

Graveyard Keeper - Stranger Sins Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Graveyard Keeper - Stranger Sins fiyatı:    8.05₺

Şu anki en ucuz Graveyard Keeper - Stranger Sins fiyatı:    8.05₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Graveyard Keeper - Stranger Sins İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Graveyard Keeper - Stranger Sins - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Graveyard Keeper - Stranger Sins Özeti

İlk büyük hikaye DLC'de kendi lokasyonunuzu kurmanız ve mezarlık kaleci dünyasının geçmişine dalmanız gerekir. Yerlilerin sırlarını keşfedin. Kalıntılar hakkında daha fazla bilgi edinin köyde. Eski lanet ne? Antik sözleşme nereden geldi?

Graveyard Keeper - Stranger Sins İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Graveyard Keeper - Stranger Sins fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Graveyard Keeper - Stranger Sins satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!