Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gunman Taco Truck

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Gunman Taco Truck fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Gunman Taco Truck satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

21.16₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 28, 2017
Geliştiren: Romero Games Ltd.
Yayıncı: Romero Games Ltd.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Gunman Taco Truck Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i5
  • Bellek: 100 MB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i7
  • Bellek: 200 MB RAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Gunman Taco Truck Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Gunman Taco Truck fiyatı:    21.16₺

Şu anki en ucuz Gunman Taco Truck fiyatı:    21.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Gunman Taco Truck İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gunman Taco Truck - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Gunman Taco Truck Özeti

Gunman Taco Truck, Knocalypse sonrası Amerika Birleşik Devletleri'nde aksiyon dolu bir sürücüdür, Winnipeg, Kanada, Taco kamyonu ve ailenin taco işinin gelişebileceği Winnipeg, Canada'ya ulaşmak için. Güvenli kasabalara ulaşmak telaşlıdır ancak kamyonunuz mutantları taco dolgusuna atan silahlarla donatılmıştır.

Gunman Taco Truck İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Gunman Taco Truck fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Gunman Taco Truck satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!