Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hero of the Kingdom III

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hero of the Kingdom III fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hero of the Kingdom III satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

20.62₺

Çıkış tarihi: Aug. 30, 2018
Geliştiren: Lonely Troops
Yayıncı: Lonely Troops
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Hero of the Kingdom III Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 1.0 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB, DirectX 9.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 510 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mouse or touch control
null

Hero of the Kingdom III Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hero of the Kingdom III fiyatı:    3.7₺

Şu anki en ucuz Hero of the Kingdom III fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Hero of the Kingdom III İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hero of the Kingdom III - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hero of the Kingdom III Özeti

Amcanız sizi becerikli bir avcı olarak yetiştirdi. Sakin yaşamınız tüm krallığı sarsan bir kadim şeytan tarafından sekteye uğratıldı. Yarıklardan canavarlar fırladı ve masum insanlar öldü. Büyük şeytanla yüzleşmelisin. Yıkımın eşiğindeki krallığı yalnızca senin cesaretin kurtaracak.

Hero of the Kingdom III İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hero of the Kingdom III fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hero of the Kingdom III satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!