Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

I, Zombie

Güvenilir mağazalardaki en ucuz I, Zombie fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup I, Zombie satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.00₺

G2A

32.39₺

Çıkış tarihi: Dec. 9, 2014
Geliştiren: Awesome Games Studio
Yayıncı: Awesome Games Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

I, Zombie Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible, 256+ MB
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

I, Zombie Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz I, Zombie fiyatı:    4.0₺

Şu anki en ucuz I, Zombie fiyatı:    4.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

I, Zombie İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

I, Zombie - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


I, Zombie Özeti

Çok değişik bir zombi oyunu, bu sefer zombi SENSİN! Zombi yoldaşlarına özgürlüğe giden yolda liderlik et, zombi türünün dünyaya hakim olması için savaş!

I, Zombie İle İlgili Kullanıcı Yorumları


I, Zombie fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak I, Zombie satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!