Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ilamentia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ilamentia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ilamentia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

26.37₺

Steam

64.08₺

Çıkış tarihi: Nov. 25, 2014
Geliştiren: Anthony Case
Yayıncı: Caiysware
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Ilamentia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 10
  • İşlemci: 2.8 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated 1 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Ilamentia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ilamentia fiyatı:    26.37₺

Şu anki en ucuz Ilamentia fiyatı:    26.37₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ilamentia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ilamentia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ilamentia Özeti

Ilamentia is a mysterious abstract puzzler where you must first discern the curiosities before resolving them. Some levels focus on brain-melting logic, others rely on sharp reactions, many more will test the limits of every facet of your cognitive faculties.

Ilamentia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ilamentia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ilamentia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!