Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Jets'n'Guns Gold

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Jets'n'Guns Gold fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Jets'n'Guns Gold satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.00₺

G2A

49.56₺

Çıkış tarihi: Feb. 5, 2014
Geliştiren: Rake in Grass
Yayıncı: Rake in Grass
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Jets'n'Guns Gold Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win XP/7/8
  • İşlemci: 1GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL compatible
  • Depolama: 110 MB kullanılabilir alan
null

Jets'n'Guns Gold Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Jets'n'Guns Gold fiyatı:    13.0₺

Şu anki en ucuz Jets'n'Guns Gold fiyatı:    13.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Jets'n'Guns Gold İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Jets'n'Guns Gold - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Jets'n'Guns Gold Özeti

Jetsnguns, grafikler ve sizi gözleri patlatacak özel efektler ile grafikler ve özel efektler içeren ağır bir yer çalan kaya püskürtme eylemidir! Evrenin, 43 seviye kampanyasında 270'den fazla eşsiz canavarın ölümcül tehdidinden kurtarmanın neredeyse çılgınca aksiyon macerasında tadını çıkarın.

Jets'n'Guns Gold İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Jets'n'Guns Gold fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Jets'n'Guns Gold satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!