Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

KARAKARA

Güvenilir mağazalardaki en ucuz KARAKARA fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup KARAKARA satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

42.86₺

G2A

46.96₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: June 27, 2016
Geliştiren: calme
Yayıncı: Sekai Project
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

KARAKARA Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or above
  • İşlemci: 1Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

KARAKARA Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz KARAKARA fiyatı:    42.86₺

Şu anki en ucuz KARAKARA fiyatı:    42.86₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

KARAKARA İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

KARAKARA - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


KARAKARA Özeti

Karakara. Bu, aridite sesidir. Kuru asfalt ve kumlu rüzgarların sesidir. Sessiz güneş ışığının yanı sıra, bir sinema yarışının sesidir.

KARAKARA İle İlgili Kullanıcı Yorumları


KARAKARA fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak KARAKARA satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!