Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Keep in Mind: Remastered

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Keep in Mind: Remastered fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Keep in Mind: Remastered satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

44.70₺

Çıkış tarihi: March 8, 2018
Geliştiren: Little Moth Games
Yayıncı: Akupara Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Keep in Mind: Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 500 Series
  • Depolama: 135 MB kullanılabilir alan
null

Keep in Mind: Remastered Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Keep in Mind: Remastered fiyatı:    44.7₺

Şu anki en ucuz Keep in Mind: Remastered fiyatı:    44.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Keep in Mind: Remastered İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Keep in Mind: Remastered - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Keep in Mind: Remastered Özeti

Akılda tutun Jonas'u takip eder, alkolizm, depresyon ve keder tarafından perili bir adam. Bir gece, canavarların gizlendiği gölgeli bir ayna dünyasına uyandırır. Kayıp ve Korkmuş, Jonas, eve dönmek ve karanlığı hakkında gerçeği öğrenmek istersek, bükülmüş canavarlarla yüzleşmelidir.

Keep in Mind: Remastered İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Keep in Mind: Remastered fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Keep in Mind: Remastered satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!