Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Knock-knock

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Knock-knock fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Knock-knock satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

25.53₺

Cdkeys

54.10₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 4, 2013
Geliştiren: Ice-Pick Lodge
Yayıncı: Ice-Pick Lodge
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Knock-knock Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • Ekran Kartı: GPU that supports shader model 2.0
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
null

Knock-knock Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Knock-knock fiyatı:    25.53₺

Şu anki en ucuz Knock-knock fiyatı:    25.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Knock-knock İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Knock-knock - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Knock-knock Özeti

Ormanda derin olmayan sıradışı bir kabin var. Laboratuar ve üç kuşak lodgers için bir konut olarak görev yapmıştır. İşler eksik, sesler ve çıngırak duyuldu. Odunlardan garip bir şey geliyor.

Knock-knock İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Knock-knock fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Knock-knock satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!