Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LEAVES - The Return

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LEAVES - The Return fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LEAVES - The Return satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: March 14, 2017
Geliştiren: ZAR 21
Yayıncı: Daedalic Entertainment
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

LEAVES - The Return Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 or better
  • İşlemci: 2Ghz Pentium T4200
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

LEAVES - The Return Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LEAVES - The Return fiyatı:    89.7₺

Şu anki en ucuz LEAVES - The Return fiyatı:    89.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

LEAVES - The Return İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LEAVES - The Return - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


LEAVES - The Return Özeti

Mononino ve Ağaçmeyvecikleri için hayat, bir diğer felaket ağaç evlerinin yapraklarını dağıtana kadar sen olmadan da iyi gidiyordu. Bir kez daha yola çık ve yol boyunca zorlayıcı yapbozlar tamamla.

LEAVES - The Return İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LEAVES - The Return fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LEAVES - The Return satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!