Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Left Alone

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Left Alone fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Left Alone satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

209.70₺

Çıkış tarihi: April 28, 2016
Geliştiren: Volumetric Games
Yayıncı: Volumetric Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Left Alone Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Quad-core CPU ~ 2.5Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 560m / HD6870 1GB or equivalent
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Left Alone Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Left Alone fiyatı:    209.7₺

Şu anki en ucuz Left Alone fiyatı:    209.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Left Alone İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Left Alone - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Left Alone Özeti

Yalnız bırakılan, birden fazla inanılır iç ve dış ortamlarda belirlenen psikolojik bir korku oyunudur. Oyunun kendine has, eski bir okula, yüksek oktan bir atmosfere sahip, bu, gerçekten bir maceraya başladığınız gibi hissetmeyeceğinizi düşündüğünüz anlamına gelir.

Left Alone İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Left Alone fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Left Alone satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!