Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Life on Mars Remake

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Life on Mars Remake fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Life on Mars Remake satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.00₺

Çıkış tarihi: Aug. 15, 2017
Geliştiren: Oscar Kenneth Albero Ingles
Yayıncı: Oscar Kenneth Albero Ingles
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Life on Mars Remake Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 3000 / AMD Radeon HD 7400G / NVIDIA GeForce GT 120 or better graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Life on Mars Remake Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Life on Mars Remake fiyatı:    15.0₺

Şu anki en ucuz Life on Mars Remake fiyatı:    28.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Life on Mars Remake İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Life on Mars Remake - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Life on Mars Remake Özeti

Aynı isimdeki 8 bit msx2 oyununun yeniden verilmesi, 16 bit bakınız. Tür: RPG Elemanları ile Metroidvanya (2D Metroid / Castlevania Stil). Keşfedin, Araştırın, Takımınız için iyileştirmeler yapın, silah bulun, Atölyelerde silahlarınızı yükseltin, inanılmaz mutantlarla savaşın ...

Life on Mars Remake İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Life on Mars Remake fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Life on Mars Remake satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!