Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Little Inferno

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Little Inferno fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Little Inferno satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

169.29₺

HRK

214.14₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 19, 2012
Geliştiren: Tomorrow Corporation
Yayıncı: Tomorrow Corporation
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Little Inferno Sistem Gereksinimleri

  • OS: Win 7, Vista and XP
  • Processor:1.5 Ghz
  • RAM: 1GB
  • Hard Drive: 200 MB
  • Video Card: You will need a graphics card that supports Shader Model 2.0 or greater and DirectX 9.0c.
null

Little Inferno Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Little Inferno fiyatı:    169.29₺

Şu anki en ucuz Little Inferno fiyatı:    169.29₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Little Inferno İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Little Inferno - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Little Inferno Özeti

Throw your toys into your fire, and play with them as they burn. An adventure that takes place almost entirely in front of a fireplace - about looking up up up out of the chimney, and the cold world just on the other side of the wall. From the creators of World of Goo and Human Resource Machine.

Little Inferno İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Little Inferno fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Little Inferno satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!