Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LOGistICAL

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LOGistICAL fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LOGistICAL satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 15, 2017
Geliştiren: Sacada
Yayıncı: Sacada
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

LOGistICAL Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256+MB with 1024x768 resolution
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

LOGistICAL Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LOGistICAL fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz LOGistICAL fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

LOGistICAL İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LOGistICAL - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


LOGistICAL Özeti

LOGISTICAL, ülke genelinde tüm kasabaları tamamlamak için farklı kargoları taşıyacağınız bir strateji puzzle oyunudur. Bütün oyun, her kasaba kendi küçük şaşkınlık parçası ise büyük bir bulmaca. Bol miktarda kasaba yeterince kolaydır. Lojistik, Avustralya'nın tümünü kapsar.

LOGistICAL İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LOGistICAL fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LOGistICAL satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!