Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Long Live The Queen

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Long Live The Queen fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Long Live The Queen satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

173.70₺

G2A

261.25₺

Çıkış tarihi: Nov. 8, 2013
Geliştiren: Hanako Games
Yayıncı: Hanako Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Long Live The Queen Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 7, 8
  • İşlemci: 1.2 Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
null

Long Live The Queen Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Long Live The Queen fiyatı:    173.7₺

Şu anki en ucuz Long Live The Queen fiyatı:    173.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Long Live The Queen İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Long Live The Queen - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Long Live The Queen Özeti

Dünyayı yönet ya da denemek için öl! Prenses olmak kolay bir iş değil. Kraliçe olmak daha da zor. Özellikle sadece on dört yaşında olduğunuzda ve tahtta miras aldığınızın nedeni, kraliyet annenizin zamansız bir son olarak tanıştığıdır.

Long Live The Queen İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Long Live The Queen fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Long Live The Queen satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!