Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

looK INside

Güvenilir mağazalardaki en ucuz looK INside fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup looK INside satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

257.28₺

Çıkış tarihi: Jan. 22, 2020
Geliştiren: Unexpected
Yayıncı: Unexpected
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

looK INside Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • İşlemci: Intel i5 Quad-Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX / Intel HD 4600 / Radeon HD 3850
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

looK INside Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz looK INside fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz looK INside fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

looK INside İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

looK INside - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


looK INside Özeti

İçeride görünmek, oynatıcının resimlerde özetleyen bir kitapta ve bir Fransız ailesinin ömrünü ve üyelerinin ömrünü ve meslekten olmayan dönemlerinde hayatlarını hayatta kalan bir kitabın yaptığı açıklamalı etkileşimlere dayanan 2.5D anlatım oyunudur.

looK INside İle İlgili Kullanıcı Yorumları


looK INside fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak looK INside satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!