Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Love at First Sight

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Love at First Sight fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Love at First Sight satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

105.00₺

Çıkış tarihi: May 19, 2015
Geliştiren: Creepy Cute
Yayıncı: Sekai Project
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Love at First Sight Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win XP+
  • İşlemci: 1Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX or OpenGL compatible card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Love at First Sight Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Love at First Sight fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Love at First Sight fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Love at First Sight İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Love at First Sight - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Love at First Sight Özeti

Utangaç Sachi Usui ile ilk görüşte aşık olduktan sonra, yaralanma baskısı, tek gözlü liseli bir kız, kahramanı yalnız ve izole kalplerini kazanmaya çalışır. Gözünüzün elmasının sadece bir gözünün olduğu saf, kalpli ısınma romantizm oyunu!

Love at First Sight İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Love at First Sight fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Love at First Sight satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!