Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Lumino City

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Lumino City fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Lumino City satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

48.72₺

HRK

55.72₺

Steam

389.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 3, 2014
Geliştiren: State of Play Games
Yayıncı: State of Play Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Lumino City Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Lumino City Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Lumino City fiyatı:    48.72₺

Şu anki en ucuz Lumino City fiyatı:    48.72₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Lumino City İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Lumino City - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Lumino City Özeti

Lumino City is an award-winning hand-made Puzzle Adventure game. By exploring the city, and using your ingenuity piece together all sorts of puzzling mechanisms to help the people who live in its unique world. Discover gardens in the sky, towers marooned high on an immense waterwheel, and houses dug precariously into cliffs.

Lumino City İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Lumino City fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Lumino City satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!