Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Luna's Wandering Stars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Luna's Wandering Stars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Luna's Wandering Stars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

16.88₺

Steam

224.70₺

Çıkış tarihi: May 15, 2015
Geliştiren: Serenity Forge
Yayıncı: Serenity Forge
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Luna's Wandering Stars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD P3000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 480 MB kullanılabilir alan
null

Luna's Wandering Stars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Luna's Wandering Stars fiyatı:    16.88₺

Şu anki en ucuz Luna's Wandering Stars fiyatı:    16.88₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Luna's Wandering Stars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Luna's Wandering Stars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Luna's Wandering Stars Özeti

Evrenin güçlerine hakim olmak için sizi zorlayan bir gezegensel fizik oyunu. Moons'un yörüngelerini manevra yapmak için yörünge mekaniği kullanın, yerçekiminin değiştirilmesi, kara delikler oluşturarak, solucan delikleri oluşturur ve hatta lazerler!

Luna's Wandering Stars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Luna's Wandering Stars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Luna's Wandering Stars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!