Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Madrobot X

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Madrobot X fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Madrobot X satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

5.59₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 21, 2016
Geliştiren: NetoX
Yayıncı: Sometimes You
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Madrobot X Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, or later
  • Ekran Kartı: DirectX 9 (or later) compatible graphics card with at least 32MB of memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ses Kartı: DirectX 9 compatible sound card
null

Madrobot X Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Madrobot X fiyatı:    5.59₺

Şu anki en ucuz Madrobot X fiyatı:    5.59₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Madrobot X İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Madrobot X - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Madrobot X Özeti

MADROBOT X eski bir okul vuruşu oyunudur. Bir robotu, çılgın bir bilim adamının laboratuvarından kaçmaya çalışan bir robotu kontrol ediyorsunuz, bunu başarmak için, aynı zamanda kaçmak isteyen başka bir robot olan Gobogobo'nun yardımına ihtiyacınız olacak.

Madrobot X İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Madrobot X fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Madrobot X satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!