Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mind Spheres

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mind Spheres fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mind Spheres satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

2.05₺

G2A

11.65₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: July 8, 2016
Geliştiren: Microblast Games
Yayıncı: Microblast Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Mind Spheres Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 or compatible
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 240 (or better)
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Mind Spheres Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mind Spheres fiyatı:    2.05₺

Şu anki en ucuz Mind Spheres fiyatı:    2.05₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Mind Spheres İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mind Spheres - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mind Spheres Özeti

İki kişiden ilham alan bu kadar farklı dünya, zihin küreleri size özel ve harika bir deneyim getiriyor. Minigolf + langırt eşsiz mashup ile bir fizik bulmaca. Bir sonraki seviyeye geçmek için bulmacaları çöz.

Mind Spheres İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mind Spheres fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mind Spheres satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!