Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Mini Metro

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Mini Metro fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Mini Metro satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

138.53₺

HRK

138.66₺

RandomOyun

143.80₺

Steam

173.70₺

Cdkeys

197.64₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2015
Geliştiren: Dinosaur Polo Club
Yayıncı: Dinosaur Polo Club
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Mini Metro Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 or later
  • İşlemci: 2 GHz or faster processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Shader Model 4.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Mini Metro Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Mini Metro fiyatı:    138.53₺

Şu anki en ucuz Mini Metro fiyatı:    138.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Mini Metro İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Mini Metro - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Mini Metro Özeti

Mini Metro büyüyen bir şehir için metro tasarlama simülasyonudur. İstasyonlar arasında hatlar çizin ve trenlerinizi çalıştırın. Yeni istasyonlar açıldıkça onları etkin tutmak için hatlarınızı tekrar çizin. Sınırlı miktardaki kaynağınızı nerelerde kullanacağınıza dikkatli karar verin. Bakalım şehri ne kadar zaman ayakta tutabileceksiniz?

Mini Metro İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Mini Metro fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Mini Metro satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!